Titulinis puslapis
Apie mus
Parama/ partnerystė
Teisinė bazė
Aktualūs puslapiai
Paieška
Forumas
Balsavimas
Media
EuroVote
Media partneris
market news
Svetainės statistika

Registruotų vartotojų: 77
LAA narių: 85
Apsilankymų: 970331
 

My status

Misija:
puoselėti investavimo į finansines priemones kultūrą Lietuvoje.

Esami veiklos tikslai:
- Lietuvos finansinių priemonių rinkoje sudaryti sąlygas piliečių aktyviam taupymui.
- Padėti aktyviems taupytojams įgyti žinių, suteikiančių galimybę sėkmingai  veikti pasaulio finansinių priemonių rinkose.
- Dalyvauti viešosios politikos sprendimų, susijusių su finansinių priemonių rinkos skaidrumu bei funkcionavimu, priėmime.
- Telkti aktyviam pilietiškumui aktyvius taupytojus, tikslu sėkmingai koordinuoti ir apsaugoti jų interesus įstatymdavystės procese bei santykiuose su finansinių priemonių ir paslaugų teikėjais.
- Teikti metodinę pagalbą nariams, tirti finansinių priemonių rinkos konjunktūrą, palaikyti ryšius su ES ir pasaulio giminingomis asociacijomis.

Pagrindiniai uždaviniai ir funkcijos:
- Siekti, kad priimami teisės aktai, susiję su mažiausiai apsaugotų finansinių paslaugų vartotojų interesais būtų teisingai subalansuoti.
- Formuoti viešąją nuomonę apie aktyvių taupytojų interesų ir teisių vienodo traktavimo prieš finansinių paslaugų teikėjus svarbą.
- Skleisti informaciją apie finansinių priemonių rinkas finansinių paslaugų vartotojams.
- Analizuoti ir išryškinti geriausias praktikas finansinių priemonių rinkoje tiek paslaugų teikimo, tiek aktyvaus taupymo srityje.
- Rengti ar dalyvauti rengiant seminarus, parodas, muges bei kitus renginius, susijusius su aktyviems taupytojams aktualia tematika.
- Atstovauti aktyvių finansinių paslaugų vartotojų interesus valdžios ir valdymo institucijose tiek Lietuvos, tiek tarptautiniu lygmeniu.
www.manosvetaine.lt Konstitucijos pr. 15-12, LT-08106 Vilnius | asociacija@investuotojams.eu