Prašymas priimti LIA nariu – Fiziniams asmenims

Norėdami tapti Lietuvos investuotojų asociacijos nariu(-e), užpildykite žemiau esančią formą. Nurodytu elektroniniu paštu gausite prašymo formą, kurią reikės patvirtinti parašu (pageidaujame pasirašyti el. parašu) bei kartu su gyvenimo aprašymu (rekomenduojame naudoti Europass šabloną), stojimo mokesčio sumokėjimą patvirtinančiu dokumentu atsiųsti el. pašto adresu: asociacija@investuotojams.eu

Anketa

 1. Šiuo metu mano investicijos į vertybinius popierius siekia:
  iki 30 000€nuo 30 001€ iki 150 000€daugiau nei 150 001€

 2. Nurodykite, ar esate teistas (jei teistumas dar neišnykęs ar nepanaikintas) už labai sunkų ar sunkų nusikaltimą arba nusikaltimą ar nusižengimą finansų sistemai, ekonomikai ir verslo tvarkai, nuosavybei, turtinėms teisėms ir turtiniams interesams:

  Taip, esuNe, nesu

 3. Patvirtinu, kad nesu dirbęs (-usi) buvusios SSRS Valstybės saugumo komiteto (NKVD, NKGB, MGB, KGB – toliau VSK) kadriniu darbuotoju bei niekaip kitaip nesu susijęs (-usi) su VSK veikla ir kitomis buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, kaip tai apibrėžia įstatymai „Dėl SSRS Valstybės saugumo komiteto (NKVD, NKGB, MGB, KGB) vertinimo ir šios organizacijos kadrinių darbuotojų dabartinės veiklos“ ir „Asmenų, slapta bendradarbiavusių su buvusios SSRS specialiosiomis tarnybomis, registracijos, prisipažinimo, įskaitos ir prisipažinusiųjų apsaugos“ (Duomenys gali būti tikrinami):

  Patvirtinu, kad nesuPatvirtinu, kad esu

 4. Komentaras:

 5. Kaip prisidėsite prie Lietuvos investuotojų asociacijos gerovės ir ko tikitės iš jos (iki 100 žodžių):